Deze legendarische pop-rock-opera van Sir Andrew Lloyd Webber en Tim Rice over de mytische Argentijnse presidentsvrouw Eva Perón, is onder handen genomen door regisseur Stany Crets en heeft mede dankzij een wervelende choreografie onder leiding van Laurent Flament al heel wat harten weten te veroveren.
De hoofdrollen worden vertolkt door niemand minder dan musicalsterren Ann Van den Broeck en Hans Peter Janssens. Een absoluut droomkoppel, 'musical royalty' zelfs, dat menig musicalliefhebber nu al doet watertanden. Ann en Hans Peter worden bijgestaan door Sébastien De Smet die als Ché zijn kritische zelve mag bovenhalen en de kers op de taart mag zetten.
Deze legendarische pop-rock-opera van Sir Andrew Lloyd Webber en Tim Rice over de mytische Argentijnse presidentsvrouw Eva Perón, is onder handen genomen door regisseur Stany Crets en heeft mede dankzij een wervelende choreografie onder leiding van Laurent Flament al heel wat harten weten te veroveren.De hoofdrollen worden vertolkt door niemand minder dan musicalsterren Ann Van den Broeck en Hans Peter Janssens. Een absoluut droomkoppel, 'musical royalty' zelfs, dat menig musicalliefhebber nu al doet watertanden. Ann en Hans Peter worden bijgestaan door Sébastien De Smet die als Ché zijn kritische zelve mag bovenhalen en de kers op de taart mag zetten.13 & 14 april: Stadschouwburg AntwerpenKlik hier om de korting aan te vragen of bekijk hier alle actuele kortingsacties op het kortingscode portaal van Knack.be
Plusmagazine Partner Content biedt bedrijven, organisaties en overheden de toegang tot het netwerk van Plusmagazine. De partners zijn verantwoordelijk voor de inhoud.